Security Analysis (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Module
ar: الوحدة

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: CAPTCHA
ar: التحقق
