Security Analysis (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Module
be: Модуль

en: Select
be: Выбраць

en: Add CAPTCHA administration links to forms
be: Dodaj linki CAPTCHA do formularzy

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
be: Няправільны адказ на тэст.
