Security Analysis (3.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Module
ca: Mòdul

en: Security
ca: Seguretat

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add CAPTCHA administration links to forms
ca: Afegir enllaços d'amdinistració CAPTCHA als formularis

en: Log wrong responses
ca: Registra les respostes incorrectes

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ca: La resposta que heu introduït per al CAPTCHA és incorrecta.

en: Default CAPTCHA validation
ca: Validació CAPTCHA per defecte

en: Policy
ca: Política

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ca: Aquesta pregunta es fa per comprovar si vostè és o no una persona real i impedir l'enviament automatitzat de missatges brossa.
