Security Analysis (3.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Module
cs: Modul

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Select
cs: Vybrat

en: Add CAPTCHA administration links to forms
cs: Přidat k formulářům odkaz na CAPTCHA administraci

en: Log wrong responses
cs: Zaznamenávat chybné odpovědi

en: Default CAPTCHA validation
cs: Výchozí ověření CAPTCHA

en: Policy
cs: Zásada

en: Password Policy settings
cs: Nastavení zásad pro hesla
