Security Analysis (3.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Module
et: Moodul

en: Select
et: Vali

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
et: Sinu sisestatud vastus CAPTCHALE ei olnud korrektne.
