Security Analysis (3.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Module
he: מודול

en: Security
he: אבטחה

en: Select
he: בחר

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
he: התשובה שסיפקת לאתגר אינה נכונה.

en: You have used @user_current_count out of @user_block_attempts login attempts. After all @user_block_attempts have been used, you will be unable to login.
he: השתמשת ב@user_current_count מתוך @user_block_attempts נסיונות כניסה. לאחר שימוצו  @user_block_attempts המותרים לא יתאפשר ניסיון נוסף.
