Security Analysis (3.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Module
hu: Modul

en: Security
hu: Biztonság

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Add CAPTCHA administration links to forms
hu: CAPTCHA adminisztrációs hivatkozás hozzáadása az űrlapokhoz

en: Log wrong responses
hu: Hibás válaszok naplózása

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
hu: A CAPTCHA feladatra adott válasz helytelen volt.

en: Enable statistics
hu: Statisztika engedélyezése

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Default CAPTCHA validation
hu: Alapértelmezett CAPTCHA ellenőrzés

en: Policy
hu: Irányelv

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
hu: Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.

en: CAPTCHA Settings
hu: CAPTCHA beállítások

en: The default challenge for captcha.
hu: A CAPTCHA alapértelmezett feladványa.

en: The default captcha description.
hu: Az alapértelmezett CAPTCHA leírás.

en: CAPTCHA Persistence
hu: CAPTCHA Állandósság
