Security Analysis (3.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Module
jv: Modul

en: Security
jv: Jagabaya

en: Add CAPTCHA administration links to forms
jv: Tambahana link kanggo ngatur CAPTCHA nang form

en: Log wrong responses
jv: Log respon sing salah

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
jv: Jawaban CAPTCHA sing sampeyan tulis Ora Bener.

en: Default CAPTCHA validation
jv: Validasi CAPTCHA baku
