Security Analysis (3.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Module
lt: Modulis

en: Security
lt: Saugumas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add CAPTCHA administration links to forms
lt: Prie formos pridėti CAPTCHA administravimo nuorodas

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Enable statistics
lt: Įjungti statistiką

en: Default CAPTCHA validation
lt: CAPTCHA patvirtinimas pagal nutylėjimą
