Security Analysis (3.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Module
oc: Modul

en: Select
oc: Seleccionar

en: Add CAPTCHA administration links to forms
oc: Apondre de ligams d'administracion CAPTCHA als formularis

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
oc: La responsa picada pel CAPTCHA es incorrècta.
