Security Analysis (3.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Module
pl: Moduł

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Select
pl: Wybierz

en: Add CAPTCHA administration links to forms
pl: Dodaj odnośniki administracyjne CAPTCHA do formularzy

en: Log wrong responses
pl: Zapisuj do dziennika nieprawidłowe odpowiedzi

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
pl: Odpowiedź na przedstawione zadanie jest nieprawidłowa.

en: Enable statistics
pl: Włącz statystyki

en: Origin
pl: Źródło

en: Default CAPTCHA validation
pl: Domyślna walidacja.

en: Policy
pl: Polityka

en: Include subdomains
pl: Dołącz subdomeny

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pl: To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

en: Password Policy settings
pl: Ustawienia polityki haseł
