Security Analysis (3.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Module
ro: Modul

en: Select
ro: Alege

en: Add CAPTCHA administration links to forms
ro: Adaugă linkuri de administrare CAPTCHA formularelor

en: Log wrong responses
ro: Înregistrează răspunsurile greșite.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ro: Răspuns incorect. Vă rugăm verificați și reintroduceți.

en: Origin
ro: Origine
