Security Review (2.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Private files
bo: སྒེར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ
