Security Review (2.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Tags
et: Sildid

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Advanced
et: Täpsem

en: Formats
et: Vormingud

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: Admin
et: Administraator

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Private files
et: Privaatsed failid
