Security Review (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Security
lt: Saugumas

en: Formats
lt: Formatai

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas
