Security Review (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Advanced
sv: Utökad

en: Security
sv: Säkerhet

en: Formats
sv: Format

en: Error reporting
sv: Felrapportering

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Private files
sv: Privata filer

en: Text formats
sv: Textformat

en: Last Cron Run
sv: Senaste körningen av schemalagda aktiviteter
