Security Review (3.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Advanced
hu: Haladó

en: Security
hu: Biztonság

en: Formats
hu: Formátumok

en: Run
hu: Futás

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Error reporting
hu: Hibajelentés

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Hashes
hu: Hash-ek
