Security Review (3.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Advanced
hi: विकसित

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Formats
hi: प्रारूप

en: Error reporting
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: You have error reporting set to both the screen and the log.
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग गतिविधि संदेश और स्क्रीन पर निर्देशित की गायी है.

en: Private files
hi: निजी फाइलों

en: Error reporting set to log only.
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग गतिविधि संदेश तक निर्देशित की गायी है
