Security Review (3.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Settings
nl: Instellingen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Security
nl: Beveiliging

en: Formats
nl: Formaten

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: File permissions
nl: Bestandspermissies

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Access security review pages
nl: Toegang tot de evaluatiepagina's over veiligheid

en: Header name
nl: Kopnaam

en: Unexpected Error
nl: Onverwachte fout
