Security Review (3.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن
