Security Review (3.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Role ID
pt: ID do papel

en: Advanced
pt: Avançado

en: Security
pt: Segurança

en: Formats
pt: Formatos

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Error reporting
pt: Relatório de erros

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Private files
pt: Arquivos privados

en: Text formats
pt: Formatos de texto

en: Last Cron Run
pt: Última execução do Cron
