Security Review (3.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Error reporting
ar: التبليغ بالأخطاء

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Private files
ar: الملفات الخاصة

en: Text formats
ar: تنسيقات النص
