Security Review (3.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Advanced
he: מתקדם

en: Security
he: אבטחה

en: Formats
he: תבניות

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Text formats
he: מבני טקסט
