Security Review (3.0.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Settings
it: Impostazioni

en: Help
it: Aiuto

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Advanced
it: Avanzate

en: Security
it: Sicurezza

en: Formats
it: Formati

en: Error reporting
it: Avvisi di errore

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Private files
it: File privati

en: Text formats
it: Formati del testo

en: Last Cron Run
it: Ultima esecuzione Cron
