Security Review (3.0.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Advanced
uk: Розширені

en: Security
uk: Безпека

en: Formats
uk: Формати

en: Run
uk: Виконати

en: Headers
uk: Заголовки

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: File permissions
uk: Дозволи на файли

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Header name
uk: Назва заголовку
