Security Review (3.0.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Advanced
ro: Avansat

en: Formats
ro: Formate

en: Error reporting
ro: Raportarea erorilor

en: Private files
ro: Fișiere private

en: Text formats
ro: Formate de text

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron
