Security Review (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Formats
az: Formatlar

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Private files
az: Şəxsi fayllar
