Security Review (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Tags
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Security
jv: Jagabaya

en: Formats
jv: Format

en: Private files
jv: Berkas pribadi
