Security.txt (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Signature
hr: Potpis

en: Phone
hr: Telefon

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
