Security.txt (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Signature
cs: Podpis

en: Phone
cs: Telefon

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Expires
cs: Expiruje

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Policy
cs: Zásada

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti
