Seeds (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
