Seeds (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
