Seeds (8.x-4.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Upload
eu: Igo

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Choose
eu: Hautatu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Asc
eu: Goraka

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
