Seeds (8.x-4.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Upload
ne: अपलोड

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
