Seeds (8.x-4.4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
