Seeds (8.x-5.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: ,
ug: ،

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
