Seeds (8.x-6.12) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Page title
sl: Naslov strani

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
