Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-6.23) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
