Seeds - Drupal Starter Kit (8.x-7.3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: File
is: Skrá

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Insert
is: Setja inn

en: Audio
is: Hljóð

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Tabs
is: Flipar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
