Seeds Coat (2.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: White
sl: Bela

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
