Seeds Coat (3.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
