Seeds Coat (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
