Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
