Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Status message
is: Støðuboð
