Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: White
hu: Fehér

en: Tabs
hu: Fülek

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Dark
hu: Sötét

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: THEMENAME
hu: SMINKNEVE
