Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
