Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
