Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Tabs
ro: Taburi

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Footer fourth
ro: Al patrulea subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Site header
ro: Antet sit

en: Footer fifth
ro: Al cincilea subsol

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
