Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Site branding
sr: Лого
