Seeds Coat (3.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: White
sv: Vit

en: Tabs
sv: Flikar

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Dark
sv: Mörkt

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Featured top
sv: Framhävd överst

en: Featured bottom first
sv: Framhävd först längst ned

en: Featured bottom second
sv: Framhävd andra längst ned

en: Featured bottom third
sv: Framhävd tredje längst ned

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
